Новини

Motul представляє нову лінію моторних олив спеціально для LCV


Легендарний французький бренд-виробник мастильних матеріалів, Motul, не стоїть на місці і постійно вдосконалює, розширює свої продуктові лінії. Влітку 2015 Motul представляє нову лінію моторних олив, створених індивідуально для LCV * (light commercial vehicle * - малотонажний вантажний автомобіль повною масою до 3,5 т для перевезення невеликих вантажів і пасажирів)

«Компанія Motul виводить на ринок першу в своєму роді лінійку моторних олив для комерційного транспорту (LCV). Ця подія гармонійно вписується в історію французького преміального бренду, адже "кожному - своє" - основний принцип продукції Motul. Лінія масел LCV має чотири продукти, які об'єднані однією метою - реалізувати всі 100% ресурсу двигуна малотоннажного вантажного автомобіля. Рекомендований виробниками LCV міжзмінний інтервал більше, ніж в легковому автомобілебудуванні, паливо вибирається більш бюджетне, при тому, що режими експлуатації досить важкі.

Motul Power LCV - одна з найбільш очікуваних ліній французького бренду. Адже, найчастіше, для власників комерційного транспорту їх автомобіль - засіб постійного доходу. Тому вкрай важливо, щоб транспортний засіб працював справно і не вимагав серйозних вкладень в ремонт», - коментує менеджер по продукту Motul, Олексій Кривцов.

Запатентована технологія Motul - Technosynthese® - гарантія високої якості, яка забезпечує високу ступінь захисту «серця» автомобіля - двигуна, а також допускає збільшення міжзмінного інтервалу.

В лінію LCV від французького легендарного бренду входять чотири продукти: Power LCV Euro + 5W-40, Power LCV Asian 5W-30, Power LCV Ultra 10W-40, Power LCV Turbo Diesel 10W-40. Кожна з моторних олив має свої унікальні експлуатаційні властивості.

Power LCV Euro+ 5W40 - моторна олива для двигунів новітніх європейських і азіатських LCV. Це масло відповідає останнім вимогам виробників дизельних і бензинових Mercedes-Benz (MB 229.51), Renault (RN 0700/0710), VW (VW 502.00 / 505.00 / 505.01) і схвалено стандартами ACEA C3 і API SN / CF. Малозольний пакет присадок і база створена за технологією "Technosynthese®" забезпечать надійну роботу двигунів сучасних LCV і професійну турботу про ресурс високотехнологічного агрегату.

Power LCV Asian 5W30 - ринки Далекого Сходу, Сибіру і Європейської частини Росії насичений новими легкими бензиновими вантажівками виробництва Японії, Кореї і Китаю. Азіатські виробники вимагають від моторного масла енергозбереження та відповідності стандартам API SN і ILSAC GF-5. Всі ці вимоги реалізовані в продукті Power LCV Asian класу в'язкості 5W30.

Power LCV Ultra 10W40 - моторна олива для більшого відсотка легкого комерційного автопарку європейської частини Росії - уживаного європейського, російського і азіатського LCV. Ця техніка вимагає олив відповідних таких вимогам як: MB 229.3, VW 502.00 - 505.00; PSA B71 2300; RENAULT RN0710 / RN0700. Чи можливо застосувати поширені стандарти для потужних дизельних двигунів з великою літровою потужністю, турбо-дизельними двигунами з безпосереднім уприскуванням, бензинових двигунів з інжектором і каталітичним конвертором.

Power LCV Turbo Diesel 10W40 - моторне масло, розроблене для ГАЗель NEXT з двигунами Cummins ISF 2,8 і 3,8 і інших LCV ГАЗель, оснащенних турбодизельними двигунами. Такі двигуни найчастіше вимагають високого захисту і стандартизуються по ACEA E7, API CI-4 / CH-4. Нова класифікація API CI-4 забезпечує захист і довговічність двигунів, оснащених системою рециркуляції відпрацьованих газів EGR. Оптимальним класом в'язкості SAE є 10W40.

Дана лінія продукції була презентована широкому загалу у вересні 2015 року на виставці «КОМТРАНС»

Про компанію Motul

Motul — французька компанія світового класу, вже більше 160 років спеціалізується на розробці, виробництві і розповсюдженні високотехнологічних мастильних матеріалів (для мотоциклів, автомобілів і інших транспортних засобів), а також промислових мастильних матеріалів - через напрямок MotulTech.

Motul також є визнаним виробником синтетичних мастильних матеріалів. Ще в 1971 році компанія Motul поклала початок виробництва 100% синтетичних мастильних матеріалів на основі складних ефірів, які використовуються в авіаційній промисловості, і створила моторне масло серії 300V.

За роки свого існування компанія Motul виступала в якості офіційного партнера багатьох гоночних команд і виробників, у співпраці з якими Motul внесла свою лепту в технологічний розвиток моторних видів спорту.

Motul надає підтримку гоночним командам в ході таких міжнародних змагань, як 24 години Ле-Мана (24 Hours of Le Mans) (гонка для автомобілів і мотоциклів), чемпіонат світу FIA з перегонів на витривалість (FIA World Endurance Championship), міжнародний чемпіонат серед автомобілів класу GT (Super GT), чемпіонат світу з дрифту, міжнародні змагання з підйому на пагорб Пайкс Пік (Pikes Peak), чемпіонат Японії Super Formula, чемпіонат з перегонів на витривалість Blancpain Endurance Series, ралі-марафон «Дакар» (Dakar), гонка Tour Auto, гонка на класичних автомобілях Ле-Ман Класик (Le Mans Classic), чемп ОНАТ світу з кільцевих мотоперегонів Мото Гран-прі (MotoGP), чемпіонат світу з супербайку (World Superbike), чемпіонат світу з мотокросу (World MX), чемпіонат світу FIM з перегонів на витривалість (FIM Endurance World Championship), мотоциклетні гонки IOM TT ( Isle of Man Tourist Trophy), чемпіонат світу Motul FIM по льодовому спідвею (MOTUL FIM Ice Speedway Gladiators World Championship), серія з ендуро Roof of Africa і багато інших.

КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ
PR & Media manager RU & CIS
Аліна Кудінова a.kudinova@motul.ru
info@motul.ru


Bookmark and Share

Всі новини

Хочете бути в курсі новин? Підпишіться на нашу розсилку!

Генеральний новинний партнер


Генеральний медіа-партнер

Виставки-партнери

200_200_trans_ua_2017 200_200_2017_ru 


ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

avtokom AVTOLADY_plus_logo getimg3 6a0287da25bd3d991ee113c96122816c
getimg 0c6b46b21387f2726815a83ce38a4f4a kontinent autoway_180х60_all_1
getimg7 getimg2 AUTOria Information-Partners 1
AGV_logo_center_180_60 trademaster2105 jaltest stl_bid-logo
logo-Turborail-Polska PereviznikLogo kompass_180x60_ua auto-Kiev-1150162975_2
AVTO_I_SERVIS_logo_new lucky-ukraine-logo

Фотогалерея

tir_photo

 

ВІДЕО