1-ша Міжнародна виставка автотранспорту для бізнесу
27-30 травня 2020 • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Перші тепловози General Electric надійшли на залізницю.

news
На Крюківському вагонобудівному заводі завершено приймально-здавальні процедури першої партії тепловозів General Electric для "Укрзалізниці"
На Крюківському вагонобудівному заводі завершено приймально-здавальні процедури першої партії тепловозів General Electric для АТ "Укрзалізниця"
Про це з посиланням на прес-службу Крюківського заводу повідомляє БізнесЦензор.
 
Читайте також: "Укрзалізниця" планує запустити 8 локомотивів GE в роботу на початку грудня
 
"О 3:00 ночі 12 грудня тепловози залишили завод і були представлені на станцію Крюків-на-Дніпрі. В 4-15 вони вирушили в самостійне життя на залізниці", - повідомляє завод.
 
Наступні чотири тепловози готуються до відправки, додали на заводі.
 
Як повідомив менеджер з комунікацій General Electric Роберт МакГрегор, 13 грудня планується введення в експлуатацію першого локомотива в Мелітополі.
Як повідомлялося, рамкова угода між "Укрзалізницею" і GE передбачає 15-річне партнерство в частині поновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого - поставка "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.
 
Компанія GE Transportation і Крюківський вагонобудівний завод на початку червня підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Перший тепловоз прибув в Україну 11 вересня, наступні сім - 25 вересня.
 
До початку листопада "Укрзаліниці" отримала 15 нових тепловозів GE, а ще 15 очікуються в першому кварталі 2019 року.




Джерело: biz.censor.net.ua